Egemen Group

hakkimizda

Egemen Hediyelik Eşya Oyuncak Züccaciye Elektrik Gıda Tekstil Ambalaj İnşaat San. Tic. A.S 1994 yılında, izmir de faaliyetlerine başlamıştır. Önceleri Hediyelik eşya ve Züccaciye ithalatı ile uğraşan şirket , bugün özellikle “Magic Saver Bags” adında ürettiği vakumlu poşetler sayesinde dünyadaki lider firmalardan biri durumundadır.

Şirket, KIOS ve EGEMEN markaları ile farklı alanlarda hem yerel hem de uluslararası platformlarda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Seçkin satış ve pazarlama departmanı sayesinde dünya çapında firmaların yanında olmak için yatırımlarına devam eden şirket, Chicago’da kurdugu depo sayesinde artık Amerika pazarında da kendinden söz ettirmektedir.

Seçkin satış ve pazarlama ekibi sayesinde, birçok mutfak eşyası, ev eşyası, züccaciye gibi ürünlerin yanısıra özellikle vakum poşet satışında hem ulusal hem de uluslararası zincir marketlerde de artık çok iyi tanınmaktadır.

En iyi kalitede malzeme ve en son teknoloji ile üretilen vakumlu poşetler, 7.500 m2 alanda 4 ayrı boy ve 5 ayrı çesit ile sunulmaktadır.

Rakamlara açıkca göstermektedir ki, firma yıllık 32.000.000 vakumlu poşet üretimi kapasitesine ulaşmış olup, 83 ulke ve 7 kıtada alışveriş dünyasının ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

 

ÖZLEM ANGAY

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

ESAT ANGAY

GENEL MÜDÜR